Hlavní arrow Soutěže arrow Výsledky arrow CENA VRŠOVIC FLERET 12. 11. 2017

CENA VRŠOVIC FLERET 12. 11. 2017

Napsal: Karel
27.11.2017
Výsledky soutěže ve fleretu mini-žáci, mini-žačky, mladší žáci a mladší žačky 2017

CENA VRŠOVIC
FLERET - MINI ŽÁCI
VRŠOVICE, 12. 11. 2017

Celkové pořadí

 Poř.   Příjmení   Jméno   Národ   Klub 
 1   KORÁB   Tadeáš   CZE   SLEZAN OPAVA 
 2   BIROŠ   Samuel   CZE   S.BRNO I 
 3   PETRÁK   Štěpán   CZE   BANÍK MOST 
 3   VYSKOČIL   Eliáš   CZE   USK PRAHA 
 5   DOLEŽAL   Kryštof   CZE   BOHEMIANS 
 6   HOLÝ   Vojtěch   CZE   S.BRNO I 
 7   KOSTKA   Jan   CZE   Š.OSTRAVA 
 8   VJACLOVSKÝ   Jindřich   CZE   Š.OSTRAVA 
 9   RATZKA   Ondřej   CZE   BANÍK MOST 
 10   PIETER   Vítězslav   CZE   S.BRNO I 
 11   VĚŘÍŠ   Matyáš   CZE   BOHEMIANS 
 12   KOSTKA   František   CZE   Š.OSTRAVA 
 13   REŠ   Vít   CZE   BANÍK MOST 
 14   MORAVEC   Lukáš   CZE   BOHEMIANS 
 15   BUREŠ   Štěpán   CZE   S.BYSTŘICE 
 16   KRAJOVSKÝ   Jakub   CZE   BANÍK MOST 
 17   BRANDAO   Daniel   CZE   BOHEMIANS 
 18   KUNDERT   Jan   CZE   BANÍK MOST 

CENA VRŠOVIC
FLERET - MINI ŽAČKY
VRŠOVICE, 11. 11. 2017

Celkové pořadí

 Poř.   Příjmení   Jméno   Národ   Klub 
 1   ILLEKOVÁ   Kateřina   CZE   S.BYSTŘICE 
 2   PROKEŠOVÁ   Daniela   CZE   S.BYSTŘICE 
 3   FLAŠKOVÁ   Viktorie   CZE   BOHEMIANS 
 3   VJACLOVSKÁ   Anna   CZE   Š.OSTRAVA 
 5   TÁBORSKÁ   Sofie   CZE   BOHEMIANS 
 6   HAŠKOVÁ   Barbora   CZE   S.BYSTŘICE 
 7   ŠIMKOVÁ   Anna   CZE   J.H.BROD 
 8   VOJTOVÁ   Tereza   CZE   S.BRNO I 
 9   SEMERÁDOVÁ   Katreřina      BANÍK MOST 
 10   KROPÁČOVÁ   Valérie   CZE   SLEZAN OPAVA 

19. CENA VRŠOVIC
FLERET - MLADŠÍ ŽÁCI
VRŠOVICE, 11. 11. 2017

Celkové pořadí

 Poř.   Příjmení   Jméno   Národ   Klub 
 1   KNOB   Vladimír   CZE   S.ŠTERNBERK 
 2   HASÍK   Jáchym   CZE   SLEZAN OPAVA 
 3   HŮLEK   Vít   CZE   OREL HR.KR. 
 3   VÍCHA   Ivan   CZE   SP.Š.ZLÍN 
 5   HOLÝ   Lev   CZE   S.BRNO I 
 6   LARYŠ   Matyáš   CZE   SLEZAN OPAVA 
 7   DYNTAR   Lukáš   CZE   OREL HR.KR. 
 8   CHLEBOUN   Matyáš   CZE   Š.OSTRAVA 
 9   VOJTA   Jan   CZE   S.BRNO I 
 10   KORÁB   Tadeáš   CZE   SLEZAN OPAVA 
 11   SOKOL   Václav   CZE   SL.Č.TĚŠÍN 
 12   ŠINDLER   Jan   CZE   BANÍK MOST 
 13   KUČERA   David   CZE   BANÍK MOST 
 14   MIZIA   Efrem   CZE   SL.Č.TĚŠÍN 
 15   KENDRESSY   Aron      STU BRARISLAVA 
 16   PIROG   Adam      STU BRARISLAVA 
 17   ŠTĚPÁNEK   Petr   CZE   USK PRAHA 
 18   MALÝ   Patrik   CZE   BOHEMIANS 
 19   ŠTĚPNIČKA   Petr   CZE   SLEZAN OPAVA 
 20   STLUKA   Vojtěch   CZE   S.VRŠOVICE 
 21   VESELÝ   Šimon   CZE   S.VRŠOVICE 
 22   ČERMÁK   Tadeáš   CZE   S.VRŠOVICE 
 23   JANITOR   Matyáš   CZE   BOHEMIANS 
 23   ZEHNÁLEK   Petr   CZE   S.ŠTERNBERK 
 25   BLÁHA   Vojtěch   CZE   S.VRŠOVICE 

CENA VRŠOVIC
FLERET - MLADŠÍ ŽAČKY
VRŠOVICE, 11. 11. 2017

Celkové pořadí

 Poř.   Příjmení   Jméno   Národ   Klub 
 1   ILLEKOVÁ   Michala   CZE   S.BYSTŘICE 
 2   KOLAŘÍKOVÁ   Viktorie   CZE   S.BRNO I 
 3   PROKEŠOVÁ   Barbora   CZE   USK PRAHA 
 3   PROKEŠOVÁ   Daniela   CZE   S.BYSTŘICE 
 5   ILLEKOVÁ   Kateřina   CZE   S.BYSTŘICE 
 6   HLUCHÁ   Kateřina   CZE   SP.Š.ZLÍN 
 7   VOJTOVÁ   Tereza   CZE   S.BRNO I 
 8   JOUKLOVÁ   Julie   CZE   S.VRŠOVICE 
 9   MENCNEROVÁ   Rachel   CZE   SL.Č.TĚŠÍN 
 10   VÍCHOVÁ   Ema   CZE   SP.Š.ZLÍN 
 11   DOLEŽALOVÁ   Veronika   CZE   BOHEMIANS 
 12   FLAŠKOVÁ   Viktorie   CZE   BOHEMIANS 
 13   KRAMÁŘOVÁ   Kristýna   CZE   BANÍK MOST 
 14   KROPÁČOVÁ   Amálie   CZE   SLEZAN OPAVA 
 15   KOZLOVÁ   Petra   CZE   S.BYSTŘICE 
 16   TÁBORSKÁ   Sofie   CZE   BOHEMIANS 
 17   ZEMANOVÁ   Marie-Anna   CZE   S.VRŠOVICE 
 18   KROPÁČOVÁ   Valérie   CZE   SLEZAN OPAVA 
Další >

Kalendář soutěží

Po Út St Čt So Ne
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 lis lis lis lis
Nejbližší akce:

Žádné nadcházející akce.

Přihlášení





RSS

RSS Feed
RSS 0.91
RSS 1.0
RSS 2.0
ATOM 0.3
OPML